OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Prečo homeopatia

Posilnenie imunity
Posilnenie imunity

 

10 dobrých dôvodov prečo použiť homeopatiu

 1. BEZ NEŽIADÚCICH ÚČINKOV
  Procesom prípravy, nazývaným dynamizácia, sa odstráni všetka toxicita z každej látky. Daná látka je potom bezpečná pre deti, tehotné ženy aj počas menopauzy. Odporúča sa však liečba pod dohľadom kvalifikovaného homeopata.

 1. JEMNÁ
  Homeopatická liečba je jemný proces, výsledky však môžu byť silné a dlhotrvajúce.

 1. HOLISTICKÁ
  Homeopatia sa zameriava na celú osobnosť, berie do úvahy človeka ako celok. Častokrát jeden liek alebo séria jednotlivých liekov vyrieši všetky vaše ťažkosti.

 1. FINANČNE NENÁROČNÁ
  Homeopatické lieky sú finančne až prekvapivo menej náročné ako alopatické lieky.

 1. PREVENTÍVNA
  Posilňovaním imunitného systému a celkového zdravia homeopatia zvyšuje odolnosť pacienta voči ochoreniam a infekciám.

 1. NIE JE TESTOVANÁ NA ZVIERATÁCH
  Ľudia reagujú na lieky odlišne ako zvieratá. Všetky homeopatické lieky sú testované na zdravých ľuďoch. Symptómy, ktoré látka vyvoláva u zdravých ľudí sú presne tie, ktoré je možné liečiť u chorých ľudí trpiacich týmito symptómami.

 1. PRÍJEMNÁ NA CHUŤ
  Homeopatické lieky sa podávajú ako malé, príjemne chutiace guličky priamo do úst, vdýchnutím alebo v tekutej forme.

    Pre deti sú dostupné vo forme granúl, práškov alebo kvapiek.

 1. ZAHŔŇAJÚCA PACIENTA AKO CELOK
  Homeopat sa bude pýtať množstvo otázok ohľadom príznakov, ktoré vás trápia, ako reagujú na podmienky, ako aj všeobecne na vaše zdravie a životný štýl.

 1. NEOCENITEĽNÁ PRVÁ POMOC
  Homeopatické lieky možno bezpečne použiť doma alebo mimo domov na liečbu jednoduchých problémov, akými sú napríklad modriny, malé popáleniny, vyvrtnutie, uhryznutia hmyzom a žalúdočné problémy. Oveľa vážnejšie alebo chronické potiaže by mal liečiť kvalifikovaný odborník.

 1. MEDICÍNA BUDÚCNOSTI
  S viac ako tromi tisíckami homeopatických liekov a novými neustále objavovanými liekmi je homeopatia “umením na vzostupe”. Na rozdiel od alopatickej medicíny, ktorá každý rok stiahne z trhu niekoľko liekov z dôvodu ich “novoobjavených” nežiaducich účinkov, homeopatia stále používa tie isté lieky, ktoré sa používali pred 200 rokmi spolu s novými liekmi, aby sa rozšíril rozsah ich pôsobenia.

Vedci až teraz prichádzajú na nové prelomové objavy v kvantovej fyzike, ktoré nám pomôžu k hlbšiemu pochopeniu homeopatie.